Avrupa'nın Yıldızı Paketi

Avrupa’nın Yıldızları şimdi Digiturk’te!

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligue 1, Serie A, Turkish Airlines EuroLeague, ATP Masters 1000, WTA, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve çeşit çeşit belgesel, çocuk, eğlence kanalları bu pakette!

 • İletişim ve Veri İşleme izni 3 Kasım 2020’ye kadar Yıldız Dolu Paketi Hediye!
 • Faturalıya özel Sezon sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi ve Taraftar Paketi Hediye!
 • İlk 3 Ay 39,00 TL, kalan aylar  59,00 TL!
 • Kredi Kartı ile Ayda 49 TL! Tek Çekimde 588 TL
 • Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları!
 • beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!
 • Engelli ve Gazilerimize ilk 3 ay 31,85 TL geri kalan aylar 38,75 TL
 • Kampanya 15 ay taahhüt verilmesi durumunda geçerlidir.
 •  

Avrupa'nın Yıldızı Paketini Neden Almalıyım?

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve dünyanın en seçkin futbol liglerinin maçlarını canlı izleyin; İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sport ile dolu dolu spor keyfini yaşayın, TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha birçok spor içeriğiyle yerli ve yabancı kanallarda!

Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları

Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy

100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT’te

Paket İçerinde Neler Var ?

Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 15 ay kullanım sözlü Avrupanın Yıldızı paketi için  7 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir. Avrupanın Yıldızı paketi yeni üyeliklerde ilk 3 ay ayda 39 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanır. İlk ay hediye olan Yıldız Dolu Paketinden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında Avrupanın Yıldızı paketine kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir.

 

beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar

Biz Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

  Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.

  Biz Sizi Arayalım

  Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

   Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.